Carioca TEDDY Şekilli Jumbo Bebek Süper Yıkanabilir Keçeli Boya Kalemi 12liCarioca

 
  • Carioca TEDDY Şekilli Jumbo Bebek Süper Yıkanabilir Keçeli Boya Kalemi 12li

Carioca TEDDY Şekilli Jumbo Bebek Süper Yıkanabilir Keçeli Boya Kalemi 12li

89.90 TL 80.91 TL

STOK : Var

Bebeklerin küçük elleri için özel olarak üretilmiştir. Yumuşak uçlu, suyla yıkanarak kolayca çıkarılabilen mürekkebe sahiptir.


carioca boya kalemi keçeli kalem bebek teddy yıkanabilir silinebilirCarioca TEDDY Şekilli Jumbo Bebek Süper Yıkanabilir Keçeli Boya Kalemi 12liCariocaCarioca


Kargo : 3 iş günü içerisinde Kargoya Verilir
 
Sepete Ekle
 

Bu çok özel keçeli kalemlerin hem yuvarlak uçları hem de kalın gövdeleri 1 yaş ve üzeri küçük çocukların kolayca tutup boyama yapabilmesini sağlar. Kalemler sevimli suratlardan oluşan kapakları sayesinde küçük çocukların oyun arkadaşları halini alırlar. Son derece güvenli olan bu ürünler dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır.

İçerilerindeki mürekkep toksik olmayan maddeden üretilmiştir ve çocuk sağlığına zararlı hiçbir madde içermez. Süper yıkanabilir olması sayesinde tenden sabun kullanmayı gerektirmeden yalnızca suyla yıkayarak kolayca çıkartılabilir. Ayrıca kıyafetlerde kalan izler de yıkanarak kolayca temizlenebilir.

Kapakların üzerinde hava geçişini sağlamak için özel olarak tasarlanmış delikler bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde kalemin içinde bulunan mürekkep kuruma yapmaz. Özel uç koruma sistemi sayesinde de kalemin ucu kolayca bozulmaz.

Kalemlerin üretiminde kullanılan tüm maddeler ve içerilerinde bulunan mürekkepler yalnızca gıda boyası kullanılarak renklendirilmiştir. Plastik kısımları da tümüyle geri dönüştürülebilir özelliktedir.

1 Yaş+

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
 
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4